Optimizavimas paieškos sistemoms

Turinio optimizavimas paieškos sistemoms yra Jūsų verslo raktas į sėkmingą elektroninę prekybą. Kiekvieno tinklalapio tikslas - tapti matomu pirmame paieškos sistemų puslapyje (Google, Yahoo!, MSN), nes daugiau nei 90% interneto vartotojų informacijos ir paslaugų ieško būtent ten.

Faktas: jeigu Jūsų svetainės nėra paieškos sistemoje - Jūsų potencialūs klientai ieško ir randa konkurentų tinklalapius.

Iškovotos pirmos vietos paieškos rezultatuose reguliariai atves klientus tiesiai į Jūsų svetainės "rankas" neribojamą laiką. Jums nereikės papildomai mokėti už reklamą kituose tinklalapiuose, kurių efektyvumas ne visada būna teigiamas.

Iš pateiktos statistikos galite matyti, jog vidutiniškai 50% visų lankytojų į mūsų klientų svetaines ateina iš paieškos sistemų ir tai svetainių savininkams nekainuoja nei vieno cento.

creativa_stats.jpg lcd_stats.jpg


nameliai_stats.jpg tetis_stats.jpg

Pritaikydami tik Jūsų verslui tinkamą strategiją:

  • atliksime konkurentų ir raktažodžių analizę
  • techniškai paruošime tinklalapį paieškos sistemoms
  • užregistruosime svetainių kataloguose
  • sukursime efektyvią nuorodų sistemą

Turinio optimizavimo paieškos sistemoms pirmieji rezultatai matomi per 1-4 savaites nuo atliktų darbų.

Jeigu esate suinteresuoti laiko ir pinigų taupymu bei didesnių rezultatų gavimu - ši paslauga Jums. Užsisakius svetainės kūrimo paslaugas, turinio optimizavimas paieškos sistemoms atliekamas nemokamai.

oligarch_transparent.png

Paverskite sistemą pelną nešančiu verslo įrankiu! Tapkite savo verslo oligarchu pritaikydami lanksčią ir patogią cmsOligarch turinio valdymo sistemą.

plačiau

Naujausias įgyvendintas projektas

Floreja

Elektroninė parduotuvė: www.floreja.com