Turinio valdymo sistema

Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio svetainės reikia Jūsų verslui, su cmsOligarch turinio valdymo sistema ją administruoti galės bet kuris įmonės darbuotojas. Jums nereikės skirti papildomų lėšų apmokymams ar atskiro darbuotojo samdymui, kad būtų prižiūrėtas Jūsų tinklalapis.

Lengvai modifikuojama sistemos struktūra gali būti pritaikyta prie įnoringiausių Jūsų pageidavimų.

S i s t e m o s   p r i v a l u m a i

Paprastas teksto redagavimas

Svetainės teksto atnaujinimas yra toks pat paprastas kaip bet kokio tekstinio dokumento rašymas. Užtenka elementarių įgūdžių dirbant su teksto redaktoriumi (pvz. Microsoft Word), kad galėtumėte bet kuriuo metu atnaujinti svetainės informaciją. Integruotas WYSIWYG (What You See Is What You Get) teksto redaktorius turi pagrindines Microsoft Word funkcijas, kurias iš karto atpažinsite iš darbinės aplinkos.

Suprantamas turinio optimizavimas

Kiekvienos svetainės tikslas yra pritraukti kuo daugiau lankytojų siekiant padidinti pardavimus, suteikti reikiamą informaciją klientams, kelti įmonės prestižą ar garsinti prekės ženklą. Tikslingas turinio optimizavimas paieškos sistemoms pritraukia daugiau potencialių klientų nepatiriant papildomų išlaidų. Svetainės puslapiuose galėsite parinkti raktažodžius, aprašymus ir antraštes pagal kurias tinklalapis bus randamas žymiausiose ir lankomiausiose paieškos sistemose (Google, Yahoo, MSN ir kt.).

Lengvas sistemos vartotojų valdymas

Įmonės svetainei administruoti galėsite priskirti neribojamą kiekį darbuotojų bei stebėti jų vykdytus veiksmus. Tokiu būdu bus užtikrinama kontrolė atliekant svarbius svetainės pakeitimus kaip informacijos atnaujinimas ar prekių redagavimas. Darbuotojai turės galimybę valdyti visas tinklalapio dalis arba tik tas, kurias Jūs priskirsite suteikiant jiems atitinkamas teises. Taip bus paskirstoma atsakomybė administruojant įmonės svetainę.

Greitas nustatymų parinkimas

Keičiantis klientų poreikiams ar įmonės tikslams, svetainės nustatymai gali būti atnaujinami keliais paspaudimais. Vykdant sezoninę prekybą ar norint tam tikram laikotarpiui pakeisti svetainės išvaizdą Jums tereikės pasirinkti norimą tinklalapio dizainą ir atnaujinti pakeitimus bet kuriuo Jums patogiu metu. Taip pat galėsite parinkti standartinius raktažodžius, puslapių aprašymus, antraštes, kurios bus naudojamos visame tinklalapyje.

Optimalus informacijos pateikimas


cmsOligarch turinio valdymo sistema sukurta taip, kad galėtumėte optimaliai pateikti reikiamą informaciją savo klientams. Pasirenkamai galėsite sukurti papildomus puslapius, aktyvuoti apklausas ar CV, kontaktines formas. Sistemos funkcionalumas leidžia paslėpti atitinkamas svetainės dalis arba jas publikuoti nustatytu laiku. Sveikinimai, pranešimai, naujienos ar informacija apie akcijas siunčiami automatiniu būdu, tad klientai nebus pamiršti net labiausiai užimtomis darbo dienomis.

Užsienio kalbų pritaikymas

Įmonės svetainė publikuojama keliomis užsienio kalbomis pritraukia papildomų potencialių klientų ir partnerių iš užsienio šalių bei suteikia didesnį prestižą įmonei. Jūs turėsite galimybę pridėti neribojamą kiekį kalbų ir su kiekviena iš jų atitinkamai pritaikyti svetainės išvaizdą, navigaciją ar produkciją skirtingoms rinkoms.

oligarch_transparent.png


P r o d u k t o   n a u d a   v e r s l u i

Pelningumas
Padidinsite veiklos pelną pritraukdami naujus klientus.

Darbo produktyvumas
Su mažesnėmis pastangomis - didesni rezultatai.

Sutaupytas laikas
Sumažinsite laiko sąnaudas vykdant elektroninę prekybą.

Automatizuotas atsiskaitymas
BankLink elektroninis atsiskaitymų priėmimas:

hanzaNet.gif    snoras_logo.gif    seb_logo.gif